Adminisztrációs ügyintéző (Biztosítási ügyintéző)

Oferta en Kozep-Dunantul (Hungría) de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozások, gépírók és adatrögzítők : Általános irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) CENSEO Alkusz Független Biztosításközvetítő Korlátolt Felelősségű Társaság Adminisztrációs ügyintéző munkatársat keres tatabányai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.08 - , állásegyeztetés helye és módja: ., Önéletrajz küldése a megadott e-mail címre. Speciális munkakörülmények:Nem biztosítási ügynöki munka!, Speciális követelmények:Legalább érettségi, jó számítógépes tudás, jó kommunikációs készség, biztosítási előélet előny

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 578 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 07/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: CENSEO Alkusz Független Biztosításközvetítő Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2800 Tatabánya, Levendula utca 8..

Contacto: Baliné Elek Gabriella

Email: levai.peterReemplazar por una arrobakomarom.gov.hu

Teléfono: ().

Ver las 786 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.