Administrativně technický pracovník/ce, Všeobecní administrativní pracovníci

Búsqueda de Oficinistas generales en República Checa (Pardubický kraj)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Úředníci : Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů : Všeobecní administrativní pracovníci : Všeobecní administrativní pracovníci.

Descripción de la oferta de trabajo:
Mikroelektronika spol. s.r.o. se sídlem ve Vysokém Mýtě je největším českým výrobcem odbavovacích systémů pro veřejnou dopravu. Hledáme administrativní podporu pro oddělení výroby. Pozice je vhodná i pro absolventky nebo uchazečky s kratší praxí. Co vás čeká • Vedení veškeré administrativy manažera výroby • Provádění skartace dokumentů dle spisového a skartačního plánu • Spolupráce při přípravě expedice zakázkové elektrotechniky • Podílení se na zakládání, evidenci a distribuci technické dokumentace ve výrobě • Zpracovávání výrobních dat do statistik • Provádění tisku výrobních průvodek, měřících listů a ostatní pomocné výrobní dokumentace Co čekáme my od vás • SŠ vzdělání • dobrou znalost práce na PC - MS Office • výhodou znalost programu K2 • středně pokročilou znalost angličtiny • spolehlivost a pečlivost Co vám můžeme nabídnout • administrativní práci ve stabilní české společnosti • docházkový bonus • možnost dalšího vzdělávání v jazykových kurzech, v programu firemního vzdělávání • možnost dalšího profesního růstu • pružnou pracovní dobu • 5 týdnů dovolené • příspěvek na stravování • příspěvek na penzijní připojištění (ve výši 3 % z hrubé mzdy) • bonusy ke mzdě a v případě zisku roční odměny V případě zájmu zašlete CV na email: p.mattasovaReemplazar por una arrobamikroelektronika.cz

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Pardubický kraj.

Ver 194 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 02/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 16000.0 CZK mínimo y 17500.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Pavlína Mattasová

Empresa: Mikroelektronika spol. s r.o..

Contacto: Pavlína Mattasová

Email: p.mattasovaReemplazar por una arrobamikroelektronika.cz

Teléfono: +420 731 450 486,465 467 174.

Ver las 787 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.