Vacantes en Liberecký kraj (República Checa) de Oficinistas generales

Administrativní Pracovník/ce, Všeobecní Administrativní Pracovníci

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Úředníci : Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů : Všeobecní administrativní pracovníci : Všeobecní administrativní pracovníci.

Descripción de la oferta de trabajo:
Praxe v oboru vítána, výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost, organizační a komunikační schopnosti. Uživatelská znalost práce na PC. Zodpovědnost, aktivní přístup, samostatnost, spolehlivost, schopnost samotné práce i práce v týmu, ochota dále se vzdělávat. Platové zařazení v 6. třídě Organizační práce pro vedení organizace, administrativní podpora vedení organizace, evidence spisů, smluv, plných mocí apod., příprava a administrace zakázek, vyřizování telefonních hovorů, přijímání a předávání vzkazů a další administrativní činnosti (skenování, kopírování, skartování a archivace dokumentů) Pracovní poměr z počátku na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na neurčito po osvědčení. Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat profesní životopis a motivační dopis a zasílejte je do 15.6.2017 do 12:00 hod. na e-mail: ekonomReemplazar por una arrobassmcl.cz a v kopii na vedouci.dhReemplazar por una arrobassmcl.cz Vybraní uchazeči budou kontaktováni nejpozději dne 23.6.2017 a pozváni na osobní pohovor.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Liberecký kraj.

Ver 207 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 02/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 11750.0 CZK mínimo y 16400.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Mgr. Helena Holanová

Empresa: Sociální služby města České Lípy, příspěvková organizace.

Contacto: Mgr. Helena Holanová

Teléfono: +420 736 483 075.

Ver las 834 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.