Búsqueda de Oficinistas generales en República Checa (Karlovarský kraj)

Administrátor On- Line Prodeje Es, Všeobecní Administrativní Pracovníci

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Úředníci : Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů : Všeobecní administrativní pracovníci : Všeobecní administrativní pracovníci.

Descripción de la oferta de trabajo:
KONTAKT: životopis s aktuální fotografií zašlete na adresu: infoReemplazar por una arrobanewwave.cz Pracovní doba: 08:00 - 16.30 hodin. Vaší pracovní náplní bude - vyhledávaní a doplňování dat v programu Excel ve španělském jazyce, opětovná kontrola a evidence - kontrola e-mailů a komunikace (jednoduché dotazy) s obchodními partnery - práce s prostředím online prodeje - ověřování informací o zboží z interní databáze, ve skladu a v katalozích našich dodavatelů - administrativní činnost Pracovní prostředí - práce v příjemném prostředí open space kanceláře - velmi vysoké pracovní nasazení - přátelský kolektiv - příjemné moderní prostředí firmy Požadavky - vysokou úroveň psaného projevu ve španělském jazyce - dobrá znalost práce na PC (Windows, MS Office - pokročilou znalost MS Excel) - zodpovědnost, pečlivost, plnění zadaných úkolů do konce - vynikající komunikační dovednosti, schopnost školit a zaučovat nové kolegy Základní kvalifikační předpoklady - minimálně středoškolské vzdělání - schopnost a ochota učit se novým věcem - komunikativnost, samostatnost, důslednost - výborný zdravotní stav Nabízíme - nástupní plat po dobu zaškolení - plat po zaškolení s osobním ohodnocením a bonusem - pracovně - lékařské služby - 4 týdny dovolené - pitný režim zdarma V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na adresu: infoReemplazar por una arrobanewwave.cz. Spolu se životopisem zašlete prosím Vaši aktuální fotografii.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Karlovarský kraj.

Ver 96 ofertas de trabajo en "Karlovarský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Lenguas exigidas: español, castellano: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 12000.0 CZK mínimo y 18000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Barbora Nálevková

Empresa: NEW WAVE CZ, a.s..

Contacto: Barbora Nálevková

Email: infoReemplazar por una arrobanewwave.cz

Ver las 779 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.