Adatrögzítő. Kozep-Magyarorszag. Hungría

Búsqueda de Grabadores de datos en Hungría (Kozep-Magyarorszag)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Operadores de máquinas de oficina : Grabadores de datos.
Irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozások, gépírók és adatrögzítők : Adatrögzítők, gépírók és szövegszerkesztők : Adatrögzítők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Erzsébetvárosi Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Adatrögzítő munkatársat keres budapest 07. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.23 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál fényképes önéletrajzzal: korom.mihalyReemplazar por una arrobaervsz.hu, Fényképes önéletrajzzal e-mailben. Juttatások:Alapbér + cafeteria, Speciális munkakörülmények:Beosztás: munkanapokon 8:00-tól, változó befejezéssel, Speciális követelmények:Jó kommunikációs készség, MS Office, Csapatmunka, További információ:Feladatok: Közüzemi számlák ellenőrzése, dokumentálása, pénzügyi teljesítéshez előkészítése Közmű szolgáltatóval történő folyamatos kapcsolattartás

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 505 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 21/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 150000.0 HUF mínimo y 230000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Erzsébetvárosi Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 1072 Budapest 07. ker., Akácfa utca 6 fsz. 2-3.

Contacto: Korom Mihály

Email: korom.mihalyReemplazar por una arrobaervazrt.hu

Teléfono: ().

Ver las 58 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Operadores de máquinas de oficina : Grabadores de datos ofertadas.