Contrato en Hungría (Kozep-Magyarorszag) de Diseñadores y administradores de bases de datos

Adatbázis-tervező és -üzemeltető (support Engineer, Magyar Nyelvű Elnevezés: Támogatási Mérnök - Angol Nyelvtudással.)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Especialistas en bases de datos y en redes de computadores : Diseñadores y administradores de bases de datos.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Információs és kommunikációs technológiai foglalkozások : Adatbázis- és hálózati foglalkozások : Adatbázis-tervezők és -rendszergazdák.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Rolta Hungary Korlátolt Felelősségű Társaság Adatbázis-tervező és -üzemeltető munkatársat keres budapest 09. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.26 - 2019.07.25, állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 1093 Budapest 09. ker., Vámház körút 13., Telefonon: Robert Yingst-nél +16303532442. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Nem ismert, ;Speciális követelmények:Rolta Managed Services Support Process. SAP SuccessFactors Environment ismeret és Operation Process ismeret, angol nyelv ismerete

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 506 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/05/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 280000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: Rolta Hungary Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 1093 Budapest 09. ker., Vámház körút 13..

Contacto: Aparácz Dénes

Email: denes.aparaczReemplazar por una arrobaapst.hu

Teléfono: (06) 30-466-1591.

Ver las 47 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Especialistas en bases de datos y en redes de computadores : Diseñadores y administradores de bases de datos ofertadas.