Oferta de empleo de Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes en Moravskoslezský kraj (República Checa)

Vř 32/2017 Projektový/vá Manažer/ka, Ostatní úředníci Jinde Neuvedení

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes.
Úředníci : Ostatní úředníci : Ostatní úředníci : Úředníci jinde neuvedení.

Descripción de la oferta de trabajo:
VŠ Mag. - výhodou zaměření ekonomické, technické, stavební, strojní, veřejná správa Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet), praktická znalost problematiky přípravy a řízení projektů spolufinancovaných z EU, znalost světového jazyka, řidičský průkaz skupiny B, výhodou znalost práce ve veřejné správě, výhodou znalost práce s GINIS, MS2014+ a MS Project. Požadované doklady: a) Profesní životopis se zaměřením na popis vykonávaných činností, b) výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, c) ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, d) přihláška. K přihlášce uvítáme doložení seznamu projektů spolufinancovaných z EU, na jejichž přípravě/realizaci se uchazeč podílel, včetně uvedení reference pro ověření. Oznámení o výběrovém řízení je na adrese www.kr-moravskoslezsky.cz v sekci volná místa. Přihlášku do výběrového řízení a uvedené materiály je nutné doručit na podatelnu krajského úřadu do 23. 06. 2017 na adresu: MORAVSKOSLEZSKY KRAJ - KRAJSKÝ ÚŘAD, odbor kancelář ředitele krajského úřadu, oddělení personální, 28. října 117, 702 18 Ostrava v zalepené obálce s označením VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - neotvírat, s uvedením adresy podavatele. Přihlášky doručené po tomto datu nebudou do výběrového řízení zařazeny. Termín rozhovorů s vybranými uchazeči a časový harmonogram budou uvedeny v pozvánce nebo oznámeny přes e-mail.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 377 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 18590.0 CZK mínimo y 27950.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Ing. Lucie Dužíková

Empresa: Moravskoslezský kraj.

Contacto: Ing. Lucie Dužíková

Email: lucie.duzikovaReemplazar por una arrobamsk.cz

Teléfono: +420 595 622 625.

Ver las 116 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Personal de apoyo administrativo no clasificado bajo otros epígrafes ofertadas.