ŠIVILJA-MENTOR - M/Ž. Goriska. Eslovenia

Empleo en Goriska (Eslovenia) de Sastres, modistos, peleteros y sombrereros

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de la confección y afines : Sastres, modistos, peleteros y sombrereros.
Poklici za neindustrijski način dela : Predelovalci/predelovalke živil, obdelovalci/obdelovalke lesa, oblačilni in drugi poklici za neindustrijski način dela : Oblačilni in drugi poklici za neindustrijski način dela : Krojači/krojačice, šiviljci/šivilje, krznarji/krznarke, klobučarji/klobučarke ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
KROJAČI, ŠIVILJCI, IZDELOVALCI, USNJENIH IN KRZNENIH OBLAČIL, KLOBUČARJI IPD., Določen čas oz. 31. 12. 2017, polni delovni čas, 40 ur, IZDELAVA KROJEV IN RISANJE KROJNIH NARISOV, ROČNO KROJENJE IN KROJENJE S KROJILNIMI APARATI, ROČNO ŠIVANJE IN GAČENJE, DELO Z INVALIDNIMI OSEBAMI, DELO S STRANKAMI, ŠIVANJE CELOTNEGA IZDELKA IN ŠIVANJE PO FAZAH, ORGANIZIRANJE IN KOORDINIRANJE DELA PO DELOVNIH NALOGIH (ROKI, FAZE, IZVAJALCI), VODENJE DELOVNE DOKUMENTACIJE, DOLOČANJE, EVIDENTIRANJE IN KONTROLIRANJE PORABE MATERIALA ZA POSAMEZNE PROIZVODE, KONTROLA KVALITETE IN KOLIČINE IZDELKOV, ORGANIZIRANJE DELA USPOSABLJANCEV V SKLADU S PROGRAMOM, USPOSABLJANJA IN NEPOSREDEN NADZOR NAD IZVAJANJEM DELA USPOSABLJANCEV, IZVAJANJE USPOSABLJANJA INVALIDOV NA DELOVNEM MESTU, SPREMLJANJE IN POROČANJE O USPEŠNOSTI USPOSABLJANJA, MEDFAZNO LIKANJE IN LIKANJE KONČNIH IZDELKOV, PRANJE IN LIKANJE PERILA ZA POGODBENE STRANK, IZVAJANJE DRUGIH NALOG PO NAVODILU NADREJENEGA., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, 2 leti izkušenj na področju samostojnega šivanja, dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Goriška.

Ver 137 ofertas de trabajo en "Goriska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 13/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: ŽELVA PODJETJE ZA USPOSABLJANJE IN ZAPOSLOVANJE INVALIDOV, D.O.O. LJUBLJANA.

Dirección: Ulica Alme Sodnik 6 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: MIKUŽ BENJAMINA

Email: benjamina.mikuzReemplazar por una arrobazelva.si

Teléfono: 05/331 15 60.

Ver las 88 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de la confección y afines : Sastres, modistos, peleteros y sombrereros ofertadas.