Ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones de vidriería y cerámica en Eszak-Alfold (Hungría)

üveget és üvegterméket Gyártó Gép Kezelője (termelési Operátor)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de instalaciones de vidriería y cerámica.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Egyéb, helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Üveg- és kerámiagyártó berendezések kezelői.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) CARL ZEISS VISION Hungary Optikai Korlátolt Felelősségű Társaság Üveget és üvegterméket gyártó gép kezelője munkatársat keres mátészalkai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, megszakítás nélküli munkarendben, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 4700 Mátészalka, Ernst Abbe út 1-2., 2017.06.29. 11:00, Személyesen 2017.06.29-én 11-12 óra között.. Juttatások:alapbér+ műszakpótlék, bejárási támogatás, étkezési hozzájárulás, cafetéria, Speciális követelmények:jó kézügyesség, monotonitás tűrés

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Alföld.

Ver 508 ofertas de trabajo en "Eszak-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 19/06/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 127500.0 HUF mínimo y 135700.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: CARL ZEISS VISION Hungary Optikai Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 4700 Mátészalka, Ernst Abbe út 1-2..

Contacto: Fodor Szimonetta

Email: szimonetta.fodorReemplazar por una arrobazeiss.com

Teléfono: (44) 501-264.

Ver las 25 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de instalaciones de vidriería y cerámica ofertadas.