Údržbář/ka mimolesní zeleně, Zahradní technici

Ofertas de Técnicos agropecuarios en República Checa (Pardubický kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos y profesionales de nivel medio en ciencias biológicas y afines : Técnicos agropecuarios.
Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici v biologických a příbuzných oborech : Technici v oblasti zemědělství a rybářství.

Descripción de la oferta de trabajo:
Národní hřebčín Kladruby nad Labem, státní příspěvková organizace OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ Údržbář mimolesní zeleně úseku Kulturní krajina a investice Stručný popis pracovního místa (charakteristika pracovní činnosti): " péče o okrasnou a užitkovou mimolesní zeleň " péče o břehové porosty vodotečí " drobná údržba parkových ploch " obsluha a údržba ručních strojních zařízení pro údržbu okrasné a užitkové zeleně (práce s vyžínačem, motorovou pilou, zahradním traktorem) Požadavky kladené na uchazeče: " ukončené základní vzdělání " praxe v oboru min. 2 roky vítána " trestní bezúhonnost Jazykové znalosti: " nejsou podmínkou Další znalosti a schopnosti: " znalost práce a údržby zahradní techniky nutná " řidičský průkaz sk. B s aktivní praxí, C+T výhodou Další informace: " pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok (možnost prodloužení až na dobu neurčitou), zkušební lhůta " předpokládané datum vzniku pracovního poměru: dohodou/ihned " platová třída: 4. - 7. (odměňování podle zákona č. 262/2006 Sb. v platném znění a nařízení vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění) " místo výkonu práce: Národní hřebčín Kladruby nad Labem, s.p.o. Náležitosti písemné přihlášky uchazeče: " přesné označení výběrového řízení " jméno, příjmení a titul uchazeče " datum a místo narození uchazeče " státní příslušnost uchazeče " místo trvalého pobytu uchazeče " telefonní kontakt, email " číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana " datum a podpis uchazeče Výčet dokladů, které uchazeč připojí k přihlášce: " strukturovaný životopis " výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce - ORIGINÁL " ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání Bližší informace poskytne Jana Kazimírová, odd. personální, práce a mezd, tel. 466 736 542, e-mail kazimirovaReemplazar por una arrobanhkladruby.cz. Přihlášku s přílohami doručte do 22.08.2017 písemně na adresu: Národní hřebčín Kladruby nad Labem, s.p.o. Oddělení personální, práce a mezd 533 14 Kladruby nad Labem Upozornění: Hřebčín si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, nebude vracet dokumenty postoupené do výběrového řízení a nebude sdělovat uchazečům (uchazečkám), kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem tohoto výběrového řízení, důvody takového rozhodnutí. Odesláním přihlášky, resp. strukturovaného profesního životopisu, uchazeč o předmětnou pracovní pozici souhlasí se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 10

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Pardubický kraj.

Ver 200 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 12000.0 CZK mínimo y 14000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Jana Kazimírová

Empresa: Národní hřebčín Kladruby nad Labem, státní příspěvková organizace.

Contacto: Jana Kazimírová

Email: kazimirovaReemplazar por una arrobanhkladruby.cz

Teléfono: +420 606 089 231.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos y profesionales de nivel medio en ciencias biológicas y afines : Técnicos agropecuarios ofertadas.