Oferta en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Ayudantes de cocina

éttermi Kisegítő (éttermi Munkatárs)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő vendéglátó-ipari foglalkozások : Képesítést nem igénylő vendéglátó-ipari foglalkozások : Konyhai kisegítők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) KAROSINVEST Idegenforgalmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság Éttermi kisegítő munkatársat keres zalakarosi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.13 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8749 Zalakaros, Alma utca 1, Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal Börczi Balázs F&B direktornál az etteremigReemplazar por una arrobakaros-spa.hu e-mail címen.. Speciális követelmények:nagy teherbírás, ügyfélközpontúság

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1042 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 12/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: KAROSINVEST Idegenforgalmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság.

Dirección: 8749 Zalakaros, Alma utca 1.

Contacto: Ráczné Rózsás Ildikó

Email: onlinemarketingReemplazar por una arrobakaros-spa.hu

Ver las 815 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina ofertadas.