Ofertas de empleo de Representantes comerciales en Hungría (Nyugat-Dunantul)

értékesítési Munkatárs (kereskedelmi) (értékesítő)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Értékesítési és beszerzési ügynökök, üzletkötők : Kereskedelmi értékesítők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) AluBEST Constructions Korlátolt Felelősségű Társaság Értékesítési munkatárs (kereskedelmi) munkatársat keres nagycenki munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.19 - , állásegyeztetés helye és módja: Emailen vagy telefonon., Jelentkezni az officeReemplazar por una arrobaalubest.eu e-mail címen vagy a 06-70/211-31-21-es telefonszámon lehet.. Juttatások:100% útiköltségtérítés, magas kereseti lehetőség, Speciális munkakörülmények:3 hónap próbaidő, Speciális követelmények:Elvárás: számítástechnikai ismeretek és német nyelvtudás. Előny: "B" kategóriás jogosítvány. Feladatok: adminisztráció, értékesítés, tervezés, rajzolás., További információ:Alubest Kft. értékesítő munkatársat keres azonnali munkakezdéssel. Elvárás: számítástechnikai ismeretek és német nyelvtudás. Előny: "B" kategóriás jogosítvány. Feladatok: adminisztráció, értékesítés, tervezés, rajzolás. Jelentkezni az officeReemplazar por una arrobaalubest.eu e-mail címen vagy a 06-70/211-31-21-es telefonszámon lehet.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1048 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 18/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: AluBEST Constructions Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 9400 Sopron, Uszoda utca 5. 2..

Contacto: Csonka Krisztina

Email: officeReemplazar por una arrobaalubest.eu

Teléfono: (70) 211-3121.

Ver las 1,818 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.