Contratación en Hungría (Del-Alfold) de Representantes comerciales

értékesítési ügyintéző, Előadó (értékesítési Menedzser)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Értékesítési és beszerzési ügynökök, üzletkötők : Kereskedelmi értékesítők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) GÜTTLER MEZŐGAZDASÁGI GÉPGY.ÉS SZOLG.KFT Értékesítési ügyintéző, előadó munkatársat keres hódmezővásárhelyi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.20 - , állásegyeztetés helye és módja: emailben fényképes önéletrajzzal: allas-2017-06Reemplazar por una arrobaguttler.hu. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Agrármenedzser, ;Speciális követelmények:lásd megjegyzés rovat, További információ:FELADATOK: -Mezőgazdasági talajmunkagépek értékesítése -Új ügyfelek szerzése -Viszonteladók támogatása -Szakmai tanácsadás -Szakmai rendezvényeken a cég képviselete ELVÁRÁSOK: -Felsőfokú agrár végzettség -Növénytermesztési ismeretek -Értékesítési tapasztalat -Magas szintű számítástechnikai ismeretek -Rugalmasság, precizitás -B kategóriás jogosítvány -Használható angol vagy német nyelvtudás Amit kínálunk: -Hosszú távú karrierlehetőség -Teljesítmény arányos jövedelem -Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása -Alkalmazás határozatlan időre, teljes munkaidőben -Szakmai és egyéb képzések -Munkatársi és családi rendezvények, jubileumok További információ kérhető: Mohos Beáta Telefon: +36-62/533-690 (munkanapokon 8-16 óráig) E-mail: karrierReemplazar por una arrobaguttler.hu

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1096 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 19/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: GÜTTLER MEZŐGAZDASÁGI GÉPGY.ÉS SZOLG.KFT.

Dirección: 6800 Hódmezővásárhely, MAKÓI út IPARTELEP.

Contacto: Mohos Beata

Email: allas-2017-03Reemplazar por una arrobaguttler.hu

Teléfono: ().

Ver las 1,812 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.