Empleos en Del-Alfold (Hungría) de Carpinteros de armar y de obra blanca

épületasztalos

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Carpinteros de armar y de obra blanca.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Építőipari és hasonló foglalkozások, kivéve a villanyszerelőket : Épületszerkezet-szerelő és hasonló foglalkozások : Ácsok és asztalosok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Kerti Játék Korlátolt Felelősségű Társaság Épületasztalos munkatársat keres jánoshalmai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.15 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 6440 Jánoshalma, Pacsirta utca 30., Telefonos egyeztetést követően személyesen Halász Ilona Katalinnál a 0670/940-1829-es telefonszámon.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Asztalos,

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1089 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 18/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Kerti Játék Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 6440 Jánoshalma, Pacsirta utca 30..

Contacto: Halász Ilona Katalin

Teléfono: (70) 940-1829.

Ver las 785 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Carpinteros de armar y de obra blanca ofertadas.