Építőipari segédmunkás (Segédmunkás). Nyugat-Dunantul

Ofertas de trabajo en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Peones de la construcción de edificios

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la minería y la construcción : Peones de la construcción de edificios.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati és építőipari foglalkozások : Magasépítő segédmunkások.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) SPL 2005. Építő és Szolgáltató Betéti Társaság Építőipari segédmunkás munkatársat keres bakonyszentlászlói munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.25 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni Szőcs Lehelnél, a 06-30/642-7883-as, vagy Szőcs-András Máriánál, a 06-30/373-6969-es telefonszámon, illetve az spl2005Reemplazar por una arrobafreemail.hu e-mail címen lehet.. Speciális munkakörülmények:Hetes-kéthetes hazajárással, További információ:SPL 2005 Bt. keres 6 fő segédmunkást. A foglalkoztatás a Munka Törvénykönyve szerint történik, de lehetőség van egyszerűsített foglalkoztatás keretein belüli munkavégzésre is. Munkaidő: teljes munkaidő. Munkarend: állandó délelőtti munkavégzés. Munkavégzés helye: Bakonyszentlászló. A munkához tartozó speciális körülmények: hetes-kéthetes hazajárás. Jelentkezni Szőcs Lehelnél, a 06-30/642-7883-as, vagy Szőcs-András Máriánál, a 06-30/373-6969-es telefonszámon, illetve az spl2005Reemplazar por una arrobafreemail.hu e-mail címen lehet.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1042 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 22/06/2017.

Nº de vacantes: 6.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 127500.0 HUF mínimo y 160000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: SPL 2005. Építő és Szolgáltató Betéti Társaság.

Dirección: 8431 Bakonyszentlászló, Sárdosi utca 12.

Contacto: Szőcs-András Mária

Teléfono: (06) 303736969.

Ver las 699 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la minería y la construcción : Peones de la construcción de edificios ofertadas.