Építőipari segédmunkás (építőipari segédmunkás)

Oferta de trabajo de Peones de la construcción de edificios en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la minería y la construcción : Peones de la construcción de edificios.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati és építőipari foglalkozások : Magasépítő segédmunkások.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) KOZÁRI ZOLTÁN Építőipari segédmunkás munkatársat keres soproni munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.22 - , állásegyeztetés helye és módja: telefonon, Jelentkezni a 06-30/650-61-88-as telefonszámon lehet.. Speciális követelmények:Építőiparban szerzett tapasztalat előny., További információ:Kozári Zoltán egyéni vállalkozó 2 fő építőipari segédmunkást keres. Szakképzettség nem feltétel, építőiparban szerzett tapasztalat előny. Jelentkezni a 06-30/650-61-88-as telefonszámon lehet.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1098 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 21/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: KOZÁRI ZOLTÁN.

Dirección: 9407 Sopron (Sopronkőhida), Papucsvirág utca 7..

Contacto: Kozári Zoltán

Teléfono: (30) 650-61-88.

Ver las 732 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la minería y la construcción : Peones de la construcción de edificios ofertadas.