Oferta de Arquitectos en Hungría (Del-Dunantul)

építészmérnök

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Arquitectos.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Építészek, várostervezők, földmérők, terméktervezők : Építészek.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) OPUS-V Építész Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Építészmérnök munkatársat keres pécsi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.01 - , állásegyeztetés helye és módja: telefonon a 06-20-326-4402 számon, vagy önéletrajzzal a kornelia.harcosReemplazar por una arrobagmail.com e-mail címre. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Építészmérnök, ;Speciális követelmények:Építészmérnöki képzettség. ArchiCAD felhasználói szintű ismerete előnyt jelent.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 317 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 19/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: OPUS-V Építész Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 7624 Pécs, Angster József utca 10 2.

Contacto: V. Harcos Kornélia

Email: kornelia.harcosReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (.) ..

Ver las 80 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Arquitectos ofertadas.