Építésvezető (HŐSZGETELÉSI TAPASZTALAT ELŐNY.)

Oferta de trabajo de Directores de empresas de construcción en Hungría (Kozep-Magyarorszag)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de empresas de construcción.
Vezetők : Termelési vezetők, szakszolgáltatások vezetői : Feldolgozóipari, bányászati, építési és értékesítési vezetők : Építési vezetők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) EVO-KOMPLEX Épületszigetelő és Kivitelező Korlátolt Felelősségű Társaság Építésvezető munkatársat keres érdi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: a 20/259 68 22-es telefonon., Foglalkoztatónál: a 20/259 68 22-es telefonon.. További információ: Munkavégzés helye: Törökbálin 1fő, Galgahévíz 1 fő Csömör 1fő Pánd 1 fő Az állás gyakorlattal betölthető. HŐSZGETELÉSI TAPASZTALAT ELŐNY.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 496 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/05/2017.

Nº de vacantes: 4.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: EVO-KOMPLEX Épületszigetelő és Kivitelező Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 8900 Zalaegerszeg, Rákóczi út 4-8..

Contacto: EVO-Komplex Kft.

Teléfono: (20) 259 68 22.

Ver las 197 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de empresas de construcción ofertadas.