Empleo en Hungría (Del-Alfold) de Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines

élelmiszer-ipari Termékgyártó

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Élelmiszert és hasonló terméket gyártó gépek kezelői : Élelmiszert és hasonló terméket gyártó gépek kezelői.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) IWINEX KFT Élelmiszer-ipari termékgyártó munkatársat keres sükösdi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.10 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 6346 Sükösd, DÓZSA GY út 168., telefonos időpont egyeztetést követően személyesen ( 30/915-2887 ). Juttatások:étkezési támogatás - útiköltség térítés - , További információ:Csoportos közvetítés lesz az Álláskereső klubban !!!

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1088 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 22/05/2017.

Nº de vacantes: 30.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: IWINEX KFT.

Dirección: 6346 Sükösd, DÓZSA GY út 168..

Contacto: Dr. Kerekes Zsolt

Teléfono: (30) 915-2887.

Ver las 210 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines ofertadas.