Általános karbantartó. Eszak-Magyarorszag. Hungría

Trabajo de Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales en Hungría (Eszak-Magyarorszag)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Fém-, gépipari és hasonló foglalkozások : Gépszerelők és karbantartók : Mezőgazdasági és iparigép-szerelők és -karbantartók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) HUNGARY ENBI KFT Általános karbantartó munkatársat keres rétsági munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: szakmunkásképző. Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét öt munkanapján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.02.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 2651 Rétság, Ipari park 6, önéletrajz küldésével a m.zsedenyiReemplazar por una arrobaenbigroup.com címre. . A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Elektronikai műszerész, ;További információ:Feladatok: - A karbantartási munkák napi szintű elvégzése, technológiai problémák elhárítása - A meghibásodások azonnali elhárítása, amennyiben nem megoldható a probléma, segítség kérése - A gyártás technológia alapszintű megismerése - A termelő gépeken történő beavatkozások dokumentálása Elvárások: - Középfokú elektrotechnikai, mechanikai, vagy mechatronikai műszerész végzettség - 5 - 10 éves gyakorlat - Alapszintű számítástechnikai ismeretek - Többműszakos munkarend vállalása Előnyt jelent: - Egyedi köszörű gépek,ill. félautomata gyártósorok mellett szerzett tapasztalat - Alapszintű angol és /vagy német nyelvismeret - Műszaki rajz olvasási készség , PLC alapismeretek - Innovatív hozzáállás, gyors problémamegoldó készség Amit ajánlunk: - Hosszú távú, stabil munkalehetőség multinacionális környezetben - Versenyképes juttatási csomag - Folyamatos fejlődési lehetőség

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Magyarország.

Ver 546 ofertas de trabajo en "Eszak-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 04/01/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: HUNGARY ENBI KFT.

Dirección: 2651 Rétság, Ipari park 6.

Contacto: Haváné Bakos Leonóra

Email: l.bakosReemplazar por una arrobaenbigroup.com

Teléfono: (30) 381-6885.

Ver las 1,406 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales ofertadas.