Általános irodai adminisztrátor (Asszisztens-recepciós)

Contrato de Oficinistas generales en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozások, gépírók és adatrögzítők : Általános irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) GÉZENGÚZ ALAPÍTVÁNY A SZÜLETÉSI KÁROSULTAKÉRT Általános irodai adminisztrátor munkatársat keres győri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délutáni műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.15 - 2018.08.31, állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet Kovácsné Lengyel Mónikánál a 0630/989-4108-as telefonszámon vagy a lengyel.monikaReemplazar por una arrobagezenguz.hu e-mail címen. . Juttatások:Béren kívüli juttatás havi 8000 forint. , Speciális munkakörülmények:Munkaidő: állandó délután 12:00-20:00 óráig. , További információ:A Gézengúz Alapítvány a Születési Károsultakért keres 1 fő irodai adminisztrátort asszisztens-recepciós munkakörbe. Elvárás: érettségi vizsga, számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Acces, levelező rendszer) valamint pénzkezelési tapasztalat. Jó szervező-, kommunikációs és problémamegoldó képesség, önálló, precíz munkavégzés, rugalmasság, megbízhatóság is a munkakör betöltésének feltétele. Előnyt jelent pályakezdő vagy tartós munkanélküli álláskeresői státusz.. Munkaidő: 8 órás teljes munkaidő állandó délutáni munkarendben (12:00-20:00). A szerződés határozott időtartamra szól, 2017.07.15-2018.08.31-ig. Munkavégzés helye: Győr. Várható bruttó bér: 161.000 forint. Egyéb juttatás: havi 8000 forint béren kívüli juttatás. Jelentkezni lehet Kovácsné Lengyel Mónikánál a 0630/989-4108-as telefonszámon vagy a lengyel.monikaReemplazar por una arrobagezenguz.hu e-mail címen.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1076 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 19/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 161000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: GÉZENGÚZ ALAPÍTVÁNY A SZÜLETÉSI KÁROSULTAKÉRT.

Dirección: 9025 Győr, Liget út 1..

Contacto: KOVÁCSNÉ LENGYEL MÓNIKA

Email: lengyel.monikaReemplazar por una arrobagezenguz.hu

Teléfono: (30) 989-4108.

Ver las 809 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.