Általános irodai adminisztrátor. Kozep-Dunantul

Vacante en Hungría (Kozep-Dunantul) de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozások, gépírók és adatrögzítők : Általános irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Heiter és Társa Húsfeldolgozó és Értékesítő Korlátolt Felelősségű Társaság Általános irodai adminisztrátor munkatársat keres gyúrói munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.20 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 2464 Gyúró, Kossuth Lajos utca 2., Telefonon, személyesen és e-mailen önéletrajzzal: Heiter Imre 06-20-375-0002, imre.heiterReemplazar por una arrobagmail.com. Speciális követelmények:Számítógépes ismeret és Office programok ismerete elvárás.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 578 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 19/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 30.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Heiter és Társa Húsfeldolgozó és Értékesítő Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2464 Gyúró, Kossuth Lajos utca 2..

Contacto: Heiter Imre

Email: imre.heiterReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (20) 375-0002.

Ver las 786 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.