Általános irodai adminisztrátor (adminisztrátor)

Empleos en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozások, gépírók és adatrögzítők : Általános irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) ART-KER Plusz Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. Általános irodai adminisztrátor munkatársat keres soproni munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.13 - , állásegyeztetés helye és módja: telefonon vagy emailben, Jelentkezés: 06-30/269-4984 telefonszámon vagy az art-kersReemplazar por una arrobat-online.hu email címre várják. Juttatások:bér megegyezés szerint, Speciális követelmények:Elvárás:középfokú végzettség., További információ:Art-Ker Plusz Kft. adminisztrátort keres teljes munkaidőben. Elvárás: középfokú végzettség Előny: számítógépes ismeret ( Excel) Jelentkezés: 06-30/269-4984 telefonszámon vagy az art-kersReemplazar por una arrobat-online.hu email címre várják Megváltozott munkaképességű személyek jelenkezését is várják.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1098 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 12/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: ART-KER Plusz Kereskedelmi és Szolgáltató Kft..

Dirección: 9400 Sopron, Somfalvi út 14..

Contacto: Horváth Attiláné

Email: art-kersReemplazar por una arrobat-online.hu

Teléfono: ().

Ver las 834 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.