Empleo en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Oficinistas generales

általános Irodai Adminisztrátor (adminisztrátor / Fuvarszervező)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozások, gépírók és adatrögzítők : Általános irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) TRAILCHIP HUNGARY Nemzetközi Fuvarozási Korlátolt Felelősségű Társaság Általános irodai adminisztrátor munkatársat keres soproni munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.06 - , állásegyeztetés helye és módja: Telefonon., Jelentkezni a 06-30/368-41-66-os telefonszámon lehet.. Speciális követelmények:Elvárás: nagyon jó német társalgási szintű nyelvismeret, számítógépes ismeretek és hasonló területen szerzett tapasztalat., További információ:Trailchip Hungary Kft. adminisztrátor / fuvarszervező munkatársat. Elvárás: nagyon jó német társalgási szintű nyelvismeret, számítógépes ismeretek és hasonló területen szerzett tapasztalat. Munkaidő: 8-16 óráig irodában, 16-20 óráig pedig telefonos ügyelet tartása. Jelentkezni a 06-30/368-41-66-os telefonszámon lehet.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1098 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 05/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: TRAILCHIP HUNGARY Nemzetközi Fuvarozási Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 9421 Fertőrákos, Fő utca 252.

Contacto: Hertlik Teréz

Email: trailchipReemplazar por una arrobafreemail.hu

Teléfono: (30) 368-41-66.

Ver las 834 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.