Contrato de Carpinteros de armar y de obra blanca en Nyugat-Dunantul (Hungría)

ács (ács)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Carpinteros de armar y de obra blanca.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Építőipari és hasonló foglalkozások, kivéve a villanyszerelőket : Épületszerkezet-szerelő és hasonló foglalkozások : Ácsok és asztalosok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) KINCSO Roma Felzárkóztatásért Egyesület Ács munkatársat keres győri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet Kőfalvi Csabánál a 0670/291-8688-as telefonszámon vagy a kincsorfeReemplazar por una arrobagmail.hu e-mail címen. . A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Ács-állványozó, ;Juttatások:Cafeteria., További információ:A KINCSO Roma Felzárkóztatásért Egyesület keres 3 fő ács munkatársat. Elvárás: ács-állványozó szakmunkás bizonyítvány. Teljes munkaidős állás, munkavégzés helye: Győr. Felajánlott bruttó havi bér: 127.500-195.000 forint. Egyéb juttatás: cafeteria. Jelentkezni lehet Kőfalvi Csabánál a 0670/291-8688-as telefonszámon vagy a kincsorfeReemplazar por una arrobagmail.hu e-mail címen.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1098 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 13/06/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 127500.0 HUF mínimo y 195000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: KINCSO Roma Felzárkóztatásért Egyesület.

Dirección: 9025 Győr, Festő utca 38.

Contacto: Kőfalvi Csaba

Email: kincsorfeReemplazar por una arrobagmail.hu

Teléfono: (70) 291-8688.

Ver las 833 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Carpinteros de armar y de obra blanca ofertadas.