Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Albañiles > Zidar/ica U Rj Voda

Ofertas de empleo en Croacia de Albañiles

Zidar/ica U Rj Voda

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Albañiles.

Traducción de la profesión: Craft and related trades workers › Building and related trades workers, excluding electricians › Building frame and related trades workers › Bricklayers and related workers.

Descripción de la oferta de trabajo:

OPIS POSLOVA:

  • vrši zidarske, tesarske, armiračke i druge poslove u RJ Voda
  • radi na izgradnji novih i rekonstrukciji i održavanju postojećih objekata vodovoda
  • vrši pripremu za asfalt i asfaltiranje
  • vrši poslove košnje
  • vrši poslove regulacije prometa ukoliko se poslovi obavljaju na javnoj prometnici
  • odgovoran je za održavanje alata, materijala i sitnog inventara za koji je zadužen
  • obavezan je poštivati i primjenjivati propise i odredbe iz domene zaštite na radu
  • mora biti pripravan odazvati se pozivu poslodavca za obavljanje poslova ako se pokaže takva potreba
  • obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja

Na temelju čl. 9. st. 2. toč. 8. Društvenog ugovora Ponikve voda d.o.o. direktor društva objavljuje

NATJEČAJ

za zapošljavanje radnika

  1. ZIDAR U RJ VODA – 1 izvršitelj/ica
  2. na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci
  3. predmetno radno mjesto iziskuje pripravnost (dežurstvo) radnika sukladno Planu dežurstava
  4. neto mjesečna plaća okvirno iznosi 950,00 EUR (u predmetni iznos nisu uračunati: troškovi prijevoza, dodatak temeljem radnog staža, prigodne nagrade te moguće nagrade za rad)

UVJETI:

  • stručna sprema: KV – građevinskog smjera

    Uz molbe je potrebno priložiti dokumente i podatke:

  • životopis
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu (presliku domovnice, važeće osobne iskaznice ili putovnice)
  • presliku svjedodžbe/diplome o stečenoj stručnoj spremi
  • dokaz o radnom stažu (elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO)
  • presliku vozačke dozvole
  • ispunjenu i potpisanu privolu za prikupljanje osobnih podataka (dostupna na www.ponikve.hr)
  • navesti ime i prezime, adresu prebivališta, tel., e-mail adresu.

    Nezaposlene osobe navedene u odredbi čl. 102. Zakona o hrvatskim braniteljima i članovima njihovih obitelji (NN RH br. 121/17, 98/19, 84/21, 156/23), pod jednakim uvjetima iz natječaja, ostvaruju prednost pred drugim kandidatima. Kandidat koji se poziva na navedenu prednost dužan je to navesti u prijavi na natječaj te priložiti dokumente kojima dokazuje status (utvrđeni u odredbi čl. 103. Zakona).

    Molbe se primaju najkasnije do 21. lipnja 2024. godine na elektroničku adresu: infoponikve.hr ili na poštansku adresu: Ponikve voda d.o.o., Vršanska 14, 51500 Krk s naznakom

    „Za natječaj za zapošljavanje na radno mjesto zidar u RJ Voda“

    Nepravovremene i nepotpune molbe neće se razmatrati.

    Sa svim kandidatima/kandidatkinjama čije molbe budu uredne, odnosno, koji budu ispunjavali uvjete obavit će se intervju.

    Ponikve voda d.o.o. će pisanim putem obavijestiti sve kandidate/kandidatkinje o točnom datumu i satu održavanja intervjua.

    O rezultatima natječaja kandidati će biti obavješteni u roku od 15 dana od obavljenog intervjua.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: PONIKVE VODA d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Vršanska 14, Krk

NajavaTelefon: 051 654613

Email: andjela.borojevicponikve.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2521514.

Ver las 105 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Albañiles ofertadas.